Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ ergonomic wireless charging stand ] αγώνας 5 προϊόντα.
Qi 3 πτυσσόμενη ασύρματη στάση χρέωσης επιτροπής χλόης In1 15W 2.5D για 3 συσκευές
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενη γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
| Μέγεθος: | 160*69*18.6mm |
9V - 12V/στάση χρέωσης 2A Qi γρήγορα ασύρματη πτυσσόμενος ασύρματος φορτιστής
| Όνομα στοιχείων: | Qi ασύρματη φορτιστών στάση τηλεφωνικών φορτιστών συσκευών αποστολής σημάτων ασύρματη |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V-12V/2A |
μαγνητική ασύρματη στάση 3 φορτιστών 9V 2A σε 1 τηλεφωνικό κάτοχο κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματος τηλεφωνικός κάτοχος κυττάρων χρεώνοντας σταθμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*135*133mm |
| Βάρος προϊόντων: | 282g |
Τυποποιημένος ασύρματος φορτιστής τύπων γ Qi για τα προωθητικά δώρα IPhone
| Όνομα στοιχείων: | Ασφαλίστρου προσαρμοσμένος προϊόν φορτιστής επιχειρησιακών δώρων στοιχείων λογότυπων προωθητικός καθ |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Φορητό 10W Qi 2 σε 1 κινητό ασύρματο πτυσσόμενο τηλεφωνικό κάτοχο φορτιστών
| Προϊόν: | Φορητός τηλεσκοπικός πτυσσόμενος τηλεφωνικός κάτοχος 10W ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 249g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
1

