Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ wireless charging station ] αγώνας 156 προϊόντα.
COem κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών για έξυπνο Iphone
| Όνομα προϊόντων: | Κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ70*50mm |
Μαγνητικό 15W γρήγορα 5 σε 1 ασύρματη στάση φορτιστών με το λαμπτήρα νύχτας
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματη στάση φορτιστών για IPhone 13 12 υπέρ Max με το λαμπτήρα νύχτας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα πλαστικού + ψευδάργυρου |
| Μέγεθος: | 17.5*12*8.5mm |
Ακρυλικός κάτοχος φορτιστών καθρεφτών 15W μαγνητικός ασύρματος για Iphone 12 13
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενα 3 σε 1 λευκό κάτοχο φορτιστών μαγνητών ασύρματο μαγνητικό για έξυπνο Iphone 12 13 |
|---|---|
| Materia: | Ψεκασμός πετρελαίου + ακρυλικός καθρέφτης |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, λευκός |
Πολυ μαγνητικός ασύρματος φορτιστής γραφείων 15w Apple λειτουργίας για Iphone
| Προϊόν: | Πολλών χρήσεων μαγνητικός ασύρματος φορτιστής γραφείων 15W για Iphone |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
15w 3 στη 1 γρήγορη χρέωση φορτιστών Qi γρήγορη ασύρματη για το ρολόι τηλεφωνικών ακουστικών
| Προϊόν: | 3 σε 1 κινητό τηλέφωνο Qi γρήγορος ασύρματος φορτιστής για το ρολόι τηλεφωνικών ακουστικών |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 297g |
| Λιμένας εισαγωγής: | τύπος Γ |
Το τηλέφωνο αυτοκινήτων ταμπλό 10W 7.5W τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή αυτόματος αισθητήρας
| Όνομα στοιχείων: | Μαγνητικός ασύρματος φορτιστής αυτοκινήτων εξαεριστήρων ταμπλό |
|---|---|
| Υλικό: | PCB.ABS, Magnetic.AL |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος-γ |
QI 10W αυτοκινήτων ασύρματος τηλεφωνικός κάτοχος αισθητήρων φορτιστών αυτόματος έξυπνος
| Όνομα στοιχείων: | Έξυπνο αυτοκίνητο τηλεφωνικών κατόχων αισθητήρων κινητό ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Υλικό: | PCB.ABS, Magnetic.AL |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος-γ |
μαγνητικός ασύρματος φορτιστής αντιολισθητικό Qi 15 5W 10W 15W Magsafe
| Όνομα προϊόντων: | 3 EN 1 μαγνητικός ασύρματος φορτιστής για Iphone |
|---|---|
| Μέγεθος: | 177X140X130mm |
| Υλικό: | Πλαστικό Electroplating+PCB |
15W ασύρματο πλαστικό φορτιστών Qi μαγνητών που επιμεταλλώνει με ηλεκτρόλυση 6mm για το τηλέφωνο Ι
| Όνομα προϊόντων: | μαγνήτης Qi 15W 3In1 γρήγορα που χρεώνει τον ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 177X140X130mm |
| Υλικό: | Πλαστικό Electroplating+PCB |
Ενσωματωμένος τηλεφωνικός φορτιστής γρήγορα 3 κυττάρων 15w ασύρματος σε 1 καθολικό
| Προϊόν: | 15W γρήγορα 3 σε 1 καθολικό ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή κυττάρων με το φως νύχτας |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |

