Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 3a fast charging usb cables ] αγώνας 52 προϊόντα.
Μήκος 30cm εισελκόμενη βασική αλυσίδα 3 ABS TPE καλωδίων αστραπής σε 1
| όνομα προϊόντων: | Βασικό καλώδιο Usb αλυσίδων εισελκόμενο |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.Pure copper.ABS |
| μήκος: | 30cm |
Εισελκόμενο πολλαπλάσιο OD 3.5mm καθολικό λογότυπο συνήθειας καλωδίων χρέωσης
| όνομα προϊόντων: | Πολλαπλάσιο καλώδιο φορτιστών χρέωσης 3in1 USB |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας TPE.Pure copper.ABS.Stainless |
| μήκος: | 1m |
Στάση χρέωσης Qi γρήγορα ασύρματη
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη δαπανών Qi στάση χρέωσης φορτιστών ασύρματη για τη |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 165*141.3*13mm |
| Βάρος προϊόντων: | 171g |
15W γρήγορη δαπάνη 4 στη 1 ελαφριά ασύρματη χρέωση 4In1 διάθεσης λαμπτήρων ασύρματος φορτιστής με το ξυπνητήρι
| Όνομα προϊόντων: | 15W γρήγορη δαπάνη 4 στη 1 ελαφριά ασύρματη χρέωση 4In1 διάθεσης λαμπτήρων ασύρματος φορτιστής με το |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
3A ανώτατο ρεύμα 1.2m εισελκόμενο καλώδιο 3 επέκτασης USB σε 1 πολυ λιμένα
| όνομα προϊόντων: | 3A 3 γρήγορος συνδετήρας σκοινιού φορτιστών in1 |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.ABS |
| μήκος: | 1.20m |
QC3.0 ασύρματη τράπεζα PD δύναμης χρέωσης τύπων Γ 26800mah γρήγορος φορτιστής
| Στοιχείο: | Τράπεζα δύναμης QC3.0 τύπος-γ PD |
|---|---|
| Υλικό: | Allloy |
| Μέγεθος: | 181.5*80*22mm |
3 στο εισελκόμενο υλικό σιλικόνης ABS καλωδίων TPE στοιχείων 1 υψηλής ταχύτητας
| Όνομα προϊόντων: | 3 In1 Usb εισελκόμενο στοιχείων καλώδιο χρέωσης ταχύτητας καλωδίων γρήγορο |
|---|---|
| Υλικό: | TPE/ABS/Silicone |
| Μήκος: | 1.00m |
διπλό ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης 5W 7.5W 10W OVP OCP φορητά 2 σε 1
| Υλικό: | Πλαστικό, PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*80*8.8mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
15W γρήγορα ασύρματη στάση χρέωσης με το φως ανεμιστήρων
| Όνομα στοιχείων: | Γρήγορα ασύρματη στάση σταθμών αποβαθρών χρέωσης πολυ ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V2A -3A |
Συμβατός χονδρικός πτυσσόμενος σταθμός στάσεων χρέωσης πολυσύνθετα πτυσσόμενα 4 σε 1 ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | Αναδιπλούμενος σταθμός φόρτισης Πολυλειτουργικός αναδιπλούμενος ασύρματος φορτιστής 4 σε 1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18,5*13,5*1,6εκ |
| Βάρος προϊόντων: | 188g |

