Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 3a fast charging usb cables ] αγώνας 52 προϊόντα.
5 σε 1 ασύρματο φορτιστή συνήθειας 15w
| Όνομα στοιχείων: | 15w γρήγορος σταθμός φορτιστών φορτιστών ασύρματος |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V2A -3A |
Καθολικό 15W OVP OTP OCP λογότυπο συνήθειας φορτιστών αργιλίου ασύρματο
| Υλικό: | ABS + PC + κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ100mm*8mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
5 σε 1 ψηφιακή γραφείων λαμπτήρων νύχτας ελαφριά ασύρματη τηλεφωνική δαπάνη δαπανών ξυπνητηριών ασύρματη
| Όνομα προϊόντων: | 5 σε 1 ψηφιακό γραφείων λαμπτήρων ασύρματο φορτιστή ξυπνητηριών νύχτας ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
μικρό ασύρματο δώρο φορτιστών 10W 15W OVP OCP για τη και Iphone
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου. Μετριασμένο glass.PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ97*6.5mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
110KHz πολλών χρήσεων ασύρματα ABS 9V 2A PC στάσεων φορτιστών με τον ανεμιστήρα
| Όνομα στοιχείων: | 15W 5 σε 1 πολλών χρήσεων ασύρματο σταθμό αποβαθρών φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| ΕΙΣΑΓΩΓΗ: | 9V2A -3A |
15W φορητός ανεμιστήρας 205KHz σταθμών φορτιστών γραφείων ασύρματος για τη
| Όνομα στοιχείων: | 5 σε 1 15 W πολλών χρήσεων γρήγορο σταθμό φορτιστών γραφείων ασύρματο με το λαμπτήρα και τον ανεμιστ |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| ΕΙΣΑΓΩΓΗ: | 9V2A -3A |
N65 ζωηρόχρωμος οδηγημένος λαμπτήρας 3 ξυπνητηριών σε 1 ασύρματο λαμπτήρα στάσεων και γραφείων φορτιστών για Iphone
| Όνομα προϊόντων: | N65 ζωηρόχρωμος οδηγημένος λαμπτήρας 3 ξυπνητηριών σε 1 ασύρματη στάση φορτιστών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
3 σε 1 οδηγημένο ρολόι ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή Qi 15W επίδειξης με το συναγερμό λαμπτήρων και ρολογιών
| Όνομα προϊόντων: | 3 σε 1 οδηγημένο ρολόι ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή Qi 15W επίδειξης με το συναγερμό λαμπτήρων και ρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
Ο μαύρος προστασίας ασύρματος λαμπτήρας 3 νύχτας επιτραπέζιων γραφείων ρολογιών φορτιστών σύγχρονος ψηφιακός σε 1 οδήγησε το λαμπτήρα γραφείων με τον ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | Μαύρος προστασίας ασύρματος λαμπτήρας νύχτας επιτραπέζιων γραφείων ρολογιών φορτιστών σύγχρονος ψηφι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
3 σε 1 δευτερεύον φως λαμπτήρων Desklamp κρεβατιών ξυπνητηριών με τον ασύρματο σταθμό τηλεφωνικών φορτιστών για Iphone
| Όνομα προϊόντων: | 5 σε 1 ψηφιακό γραφείων λαμπτήρων ασύρματο φορτιστή ξυπνητηριών νύχτας ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |

