Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ qi standard desktop wireless charger ] αγώνας 25 προϊόντα.
Q3 2 σε 1 15W Qi γρήγορα που χρεώνει την ασύρματη αποβάθρα τηλεφωνικών φορτιστών για τη Apple
| Προϊόν: | 15W Qi γρήγορη αποβάθρα τηλεφωνικών φορτιστών δαπανών ασύρματη για τη Apple |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 129g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Λογότυπο συνήθειας δεικτών των καθολικών ασύρματων φορτιστών πακέτων χρέωσης ταξιδιού οδηγήσεων μαξιλαριών
| Προϊόν: | Δείκτης των καθολικών ασύρματων φορτιστών οδηγήσεων μαξιλαριών με το λογότυπο συνήθειας |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Γρήγορος πτυσσόμενος ασύρματος 10W OCP κάτοχος τηλεφωνικών στάσεων φορτιστών υπολογιστών γραφείου
| όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενος κάτοχος στάσεων μαξιλαριών καθρεφτών χρεώνοντας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο alloy.PC.Pmma |
| Μέγεθος: | 173mm (Φ) 12.3mm (Χ) |
Γρήγορος Qi ασύρματος φορτιστής 2 τύπων Γ σε 1 για το ρολόι και IPhone της Apple
| Προϊόν: | 2 σε 1 ασύρματο τηλέφωνο που χρεώνει για το ρολόι και IPhone της Apple |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 129g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Ο υπολογιστής γραφείου γύρω από 15W ενσωμάτωσε το ασύρματο κράμα αργιλίου φορτιστών
| Όνομα προϊόντων: | 15W η γρήγορη δύναμη υπολογιστών γραφείου χρέωσης ενσωμάτωσε τον ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου + PCB |
| Μέγεθος: | φ74*18mm |
10W γρήγορα ασύρματη στάση χρέωσης
| Όνομα στοιχείων: | Ασφαλίστρου προσαρμοσμένος προϊόν φορτιστής επιχειρησιακών δώρων στοιχείων λογότυπων προωθητικός καθ |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Σκάστε επάνω τον ασύρματο φορτιστή 10W Qi που χτίζεται στα έπιπλα γραφείων με USB
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματος φορτιστής επίπλων USB ενσωματωμένος |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Μέγεθος: | φ96*31mm |
Φορητός γρήγορος ασύρματος σταθμός τρία φορτιστών σε μια στάση χρέωσης
| Όνομα προϊόντων: | Τρεις--μια γρήγορη ασύρματη στάση φορτιστών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 179*95*134mm |
| Βάρος προϊόντων: | 230g |
Βάση 3 μετάλλων σε 1 ασύρματο μαγνητικό ασύρματο φορτιστή φορτιστών για το ακουστικό iWatch
| Όνομα προϊόντων: | 3--1 ασύρματη στάση λαμπτήρων νύχτας φορτιστών μαγνητική |
|---|---|
| Μέγεθος: | 104*76*140mm |
| Βάρος προϊόντων: | 183g |
καθολικός γρήγορος ασύρματος φορτιστής D100*6mm υπολογιστών γραφείου 5V 2A 10W
| Προϊόν: | καθολικό μαξιλάρι χρέωσης φορτιστών 5V 2A 10W γρήγορα γρήγορο |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |

