Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ qi standard desktop wireless charger ] αγώνας 25 προϊόντα.
9V 2A ενσωμάτωσε τον ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | Ενσωματωμένο υπολογιστών γραφείου στρόφιων μαξιλάρι χρέωσης δύναμης ασύρματο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου + PCB |
| Μέγεθος: | φ74*18mm |
Κινητός τηλεφωνικός κάτοχος 4 φορτιστών 10w αυτοκινήτων υπολογιστών γραφείου μαγνητικός ασύρματος σε 1
| Προϊόν: | Κινητός τηλεφωνικός κάτοχος 4 φορτιστών μαγνητών σε 1 μαγνητικό ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Εξατομικευμένα πρότυπα χαλιών QI χρέωσης TPU γρήγορα ασύρματα για τη
| όνομα προϊόντων: | Μαξιλάρι ποντικιών χρέωσης TPU γρήγορα ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 273*206*23 (χιλ.) |
| Βάρος προϊόντων: | 185g |
3 σε 1 γρήγορη δαπάνη φορτιστών αυτοκινήτων 15w μαγνητική ασύρματη για Iphone 12
| Προϊόν: | 3 σε 1 γρήγορο μαγνητικό ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή δαπανών για το τηλέφωνο Ι |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
PU 15W οδηγήσεων ασύρματο χαλί πληκτρολογίων χρέωσης μαλακό εκτεταμένο Mousepad
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματη χρέωση χαλιών πληκτρολογίων τυχερού παιχνιδιού των μαλακών οδηγήσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 800*300*4 (χιλ.) |
| Βάρος προϊόντων: | 530g |

