Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ qi standard desktop wireless charger ] αγώνας 25 προϊόντα.
PU Qi ABS τυποποιημένη μεγάλη τηλεφωνική απόσταση απάντησης φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματη
| Όνομα στοιχείων: | Γρήγορος μεγάλης απόστασης ασύρματος φορτιστής απάντησης |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS+PU |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος-γ |
3 σε 1 επικυρωμένο Qi ασύρματο φορτιστή υπολογιστών γραφείου για το SE σειράς ρολογιών της Apple
| Όνομα προϊόντων: | Qi-επικυρωμένο μαξιλάρι χρέωσης 15W ασύρματο για το ρολόι της Apple |
|---|---|
| Προϊόν N.W: | 113.4g |
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
Πλαστικό Qi ξυπνητήρι 15W πτυσσόμενα 6mm φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενος ασύρματος υπολογιστής γραφείου σταθμών χρέωσης ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου 3in1 QI
| Όνομα προϊόντων: | Σταθμός χρέωσης 3 σε 1 ασύρματο φορτιστή για Xiaomi |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 39*12*4.5mm |
| Βάρος προϊόντων: | 136,4 γρ |
γρήγορος υπολογιστής γραφείου τηλεφωνικών στάσεων 10w Qi ασύρματος φορτιστής προωθητικό δώρο
| Όνομα στοιχείων: | Ασφαλίστρου προσαρμοσμένος προϊόν φορτιστής επιχειρησιακών δώρων στοιχείων λογότυπων προωθητικός καθ |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
5W 7.5W 10W 15W διευθετήσιμοι 0 έως 90 βαθμοί φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματοι
| Όνομα στοιχείων: | Ασύρματη στάση 0 χρέωσης έως 90 βαθμοί διευθετήσιμο |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος-γ |
15W ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
| Όνομα προϊόντων: | 15W 2 σε 1 μαξιλάρι φορτιστών Wilress |
|---|---|
| Μέγεθος: | 170*90*13mm |
| Βάρος προϊόντων: | 115g |
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου 205 KHz
| Υλικό: | ABS, PCB, PU ΔΈΡΜΑ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 106.5*92*10.5mm |
| Χρώμα: | Μαύρος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, πορτοκαλής ή συνήθεια |
Ξύλινο μπαμπού PCB προσαρμοσμένο μαξιλάρι λογότυπο φορτιστών 10W υπολογιστών γραφείου ασύρματο
| Υλικό: | μπαμπού, PCB, |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος, τετράγωνο, πολύγωνο, καρδιά |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ο υπολογιστής γραφείου ABS PC ενσωμάτωσε την ασύρματη τοποθετημένη φορτιστής διαστημική αποταμίευση
| Όνομα προϊόντων: | Ο πίνακας γύρω από τη διαστημική αποταμίευση τοποθέτησε το γρήγορο ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Μέγεθος: | φ96*31mm |

