Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών 15W Qi 800x300
| Όνομα προϊόντων: | 15W γρήγορο χαλί μαξιλαριών ποντικιών τυχερού παιχνιδιού χρέωσης ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 800*300*3 (χιλ.) ή συνήθεια |
| Βάρος προϊόντων: | 560 γρ |
Μαγνητική ασύρματη στάση φορτιστών τύπων Γ 15W για Iphone 12 υπέρ μίνι
| Όνομα στοιχείων: | Μαγνητικός ασύρματος φορτιστής τύπων Γ με τη στάση |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | TYPEC |
Διπλό κινητό τηλέφωνο χρέωσης ασύρματος φορτιστής 2 σε 1 γωνία διευθετήσιμη
| Προϊόν: | 2 σε 1 κινητό τηλεφωνικό ασύρματο φορτιστή δαπανών γωνίας διευθετήσιμο διπλό |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 249g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Μαύρος λαστιχένιος 15w ποντικιών υπολογιστής τυχερού παιχνιδιού φορτιστών μαξιλαριών ασύρματος αδιάβροχος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχο μαξιλάρι χαλιών ποντικιών με τον ασύρματο φορτιστή 15W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 800*300*3 (χιλ.) ή συνήθεια |
| βάρος προϊόντων: | 560 γρ |
Τρία σε έναν μαγνητικό ασύρματο φορτιστή Iphone 15w με το φως νύχτας
| Προϊόν: | Τρία σε έναν μαγνητικό ασύρματο φορτιστή για Iphone με το φως νύχτας |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Υψηλή δύναμη 110 KHZ γύρω από το ασύρματο κράμα αργιλίου υπολογιστών γραφείου φορτιστών
| Όνομα προϊόντων: | Κράμα αργιλίου γύρω από τον ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο alloy.PC/ |
| Μέγεθος: | φ101*6.6mm |
Το γρήγορο αυτοκίνητο χρέωσης τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
| Υλικό: | ABS+PCB |
|---|---|
| Προστασία: | OVP, OCP, OPP |
| Εισαγωγή: | 5V/2A, 9V/1.67A |
ABS PC 3 σε 1 Δυνατό να αναδιπλωθεί και φορητό μαγνητικό ασύρματο φορτιστή με γρήγορη φόρτιση
| Δυναμική τάση: | 5V/1A, 9V/1.1A |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Γρήγορα χρεώνοντας: | Υποστήριξη PD / QC για γρήγορη φόρτιση |
2023 Νέος διαφανής υψηλής ποιότητας Μαγνητικός ασύρματος φορτιστής 15W γρήγορης φόρτισης 2 σε 1
| Ονομασία προϊόντος: | Νέος διαφανής υψηλής ποιότητας μαγνητικός ασύρματος φορτιστής γρήγορης φόρτισης 15W |
|---|---|
| Υλικό: | Σκληρυμένο γυαλί, ύφασμα |
| Μέγεθος: | 115*69*11 χλστ |
Πάρτε γρήγορη φόρτιση με 3 σε 1 ασύρματο φορτιστή 15W ισχύς εξόδου
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 5V/1A, 9V/1.1A |
| Τεχνολογία: | 5V/2A, 9V/1.67A |

