Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
μαξιλάρι χρέωσης 10W Qi γρήγορα ασύρματο με το καλώδιο συμβατό Huawei μικροϋπολογιστών
| Προϊόν: | Γρήγορα ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης με το καλώδιο μικροϋπολογιστών συμβατό με Huawei |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Διπλό μαξιλάρι χρέωσης 15W γρήγορα ασύρματο για το γαλαξία S20 S21 της
| Όνομα προϊόντων: | Διπλό μαξιλάρι χρέωσης φορτιστών γρήγορα ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 170*90*13mm |
| Βάρος προϊόντων: | 115g |
PU ασφαλίστρου μαξιλαριών χρέωσης Qi 10W γρήγορα ασύρματο δέρμα επαγωγικό
| Όνομα στοιχείων: | PU επαγωγικό γρήγορο μαξιλάρι χρέωσης δέρματος |
|---|---|
| Υλικό: | PU Leather+PC |
| μέγεθος: | φ100*8.1mm/90*91*10mm |
Φορητά 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης Qi 15W για τη Apple προσέχουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητά 3 σε 1 πολλαπλάσιο μαξιλάρι χρέωσης Qi 15W ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 204*80*7.8mm |
| Προϊόν N.W: | 113.4g |
καθολικός γρήγορος ασύρματος φορτιστής D100*6mm υπολογιστών γραφείου 5V 2A 10W
| Προϊόν: | καθολικό μαξιλάρι χρέωσης φορτιστών 5V 2A 10W γρήγορα γρήγορο |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Γρήγορα 10W πυκνά 4mm μαξιλάρια χρέωσης συνήθειας ασύρματα αξιόπιστο PU δέρμα
| όνομα προϊόντων: | 10W γρήγορα ασύρματο χαλί μαξιλαριών ποντικιών χρέωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 350*215*4 (χιλ.) |
| Βάρος προϊόντων: | 185g |
Εξατομικευμένα πρότυπα χαλιών QI χρέωσης TPU γρήγορα ασύρματα για τη
| όνομα προϊόντων: | Μαξιλάρι ποντικιών χρέωσης TPU γρήγορα ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 273*206*23 (χιλ.) |
| Βάρος προϊόντων: | 185g |
μαξιλάρι χρέωσης 5V 2A 10W γρήγορα γρήγορο ασύρματος φορτιστής για το κινητό τηλέφωνο
| Προϊόν: | 10W γρήγορα γρήγορο μαξιλάρι χρέωσης ασύρματος φορτιστής για το κινητό τηλέφωνο |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Σταθμός χρέωσης QI 15W γρήγορα ασύρματος
| Όνομα προϊόντων: | Άμεσος γρήγορος ασύρματος σταθμός χρέωσης εργοστασίων για το iPhone 13 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 179*95*134mm |
| Βάρος προϊόντων: | 230g |
Φορητό Sanitizer UV φωτός μαξιλάρι χρέωσης κιβωτίων ασύρματο για IWatch
| Όνομα προϊόντων: | Sanitizer τηλεφωνικού UV φωτός κυττάρων CPortable κιβώτιο ασύρματη χρέωση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 215*120*52mm |
| Materia: | Πλαστικό |

