Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
Φορητό αναρρόφησης μαξιλάρι φορτιστών φλυτζανιών μίνι ασύρματο για Iphone 11 12 υπέρ Max
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι ασύρματο μαξιλάρι Iphone φορτιστών για Iphone 11 12 υπέρ Max |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ70mm*8mm |
| Βάρος προϊόντων: | 69g |
Αόρατος ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής cOem
| Όνομα προϊόντων: | 10W ενσωματωμένη έπιπλα επιτραπέζια ασύρματη χρέωση |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ99*22mm |
συνήθεια χρέωσης 5V 2A 7.5W εξαιρετικά λεπτή γρήγορη γρήγορη ασύρματος φορτιστής για τη
| Προϊόν: | Εξαιρετικά λεπτή γρήγορη γρήγορη συνήθεια χρέωσης ασύρματος φορτιστής για τη |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Ασύρματος φορτιστής φλυτζανιών αναρρόφησης Qi 10W συμβατός με IPhone 12 13
| Όνομα προϊόντων: | Qi αναρρόφησης γρήγορη χρέωση φορτιστών 10W φλυτζανιών ασύρματη |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ70mm*8mm |
| Βάρος προϊόντων: | 69g |
Ασύρματη στάση φορτιστών υπολογιστών γραφείου ABS PMMA πέρα από την προστασία τάσης
| Υλικό: | ABS+pmma |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*90*60mm |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
QI ασύρματο χαλί 20mm χρέωσης μεγάλης απόστασης ασύρματος φορτιστής
| Όνομα προϊόντων: | 20mm μεγάλης απόστασης αργιλίου χαλί χρέωσης επίπλων QI ασύρματο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | φ96*14.5mm |
15W 3 σε 1 ασύρματη στάση χρέωσης για το ρολόι IPhone Airpods της Apple
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις 3 εργοστασίων σε 1 ασύρματη στάση χρέωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 204*80*7.8mm |
| Προϊόν N.W: | 113.4g |
COem κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών για έξυπνο Iphone
| Όνομα προϊόντων: | Κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ70*50mm |
Καθολικό 15W OVP OTP OCP λογότυπο συνήθειας φορτιστών αργιλίου ασύρματο
| Υλικό: | ABS + PC + κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ100mm*8mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
μαξιλάρι ποντικιών τυχερού παιχνιδιού χρέωσης 800*300*3mm ασύρματο λαστιχένιο χαλί γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιο μαξιλάρι ποντικιών με τον ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 800*300*3 (χιλ.) ή συνήθεια |
| βάρος προϊόντων: | 560 γρ |

