Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
RGB ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών τυχερού παιχνιδιού
| Όνομα προϊόντων: | Rgb οδηγημένος ελαφρύς ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών χαλιών ποντικιών τυχερού παιχνιδιού |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 800*300*3 χλστ |
| Βάρος προϊόντων: | 690g |
Σταθμός χρέωσης PC 20W ABS 3 σε 1 ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή για Iphone12 13 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Σταθμός χρέωσης λογότυπων 20W συνήθειας 3 σε 1 ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Μέγεθος: | 26*82*81mm |
Το αυτοκίνητο Qi 10W 7.5W Stalinite τοποθετεί την ασύρματη αυτόματη στερέωση φορτιστών
| Όνομα στοιχείων: | Η αυτόματος-στερέωση Qi 15W 10W 7.5W που χρεώνει γρήγορα τον ασύρματο φορτιστή αυτοκινήτων τοποθετεί |
|---|---|
| Υλικό: | Stalinite.AL |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Ηλεκτρονικό φορτιστή ασύρματου μαγνητικού υλικού ABS PC για ταχεία φόρτιση με μέθοδο ασύρματης φόρτισης
| Λογότυπο: | Προσαρμοσμένο ένα χρώμα / πλήρη χρώματα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 15W |
| Γρήγορα χρεώνοντας: | Υποστήριξη PD / QC για γρήγορη φόρτιση |
Ξύλινο μπαμπού PCB προσαρμοσμένο μαξιλάρι λογότυπο φορτιστών 10W υπολογιστών γραφείου ασύρματο
| Υλικό: | μπαμπού, PCB, |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος, τετράγωνο, πολύγωνο, καρδιά |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Μαγνητική Qi 10W πολυ λειτουργία 3 στάσεων φορτιστών συνήθειας ασύρματη σε 1
| Όνομα στοιχείων: | 3 σε 1 πολυ στάση φορτιστών λειτουργίας 10W ασύρματη |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V 3.5A |
10W ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής στο γραφείο
| Όνομα προϊόντων: | Τρύπα στον ασύρματο φορτιστή γραφείων QI για το iPhone |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ70*50mm |
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών πυκνά 6mm
| όνομα προϊόντων: | Τρελλό αλόγων μαξιλάρι ποντικιών φορτιστών δέρματος ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290*208*6mm |
| Βάρος προϊόντων: | 185g |
Πολυσύνθετο μαξιλάρι ποντικιών φορτιστών 10W ασύρματο για το γραφείο και το σπίτι
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλο μαξιλάρι ποντικιών με τον ασύρματο φορτιστή 10W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 900*300*3 (χιλ.) ή συνήθεια |
| βάρος προϊόντων: | 660g |
QI ασύρματος κάτοχος στάσεων μαξιλαριών 15w τηλεφωνικών φορτιστών κυττάρων πολλαπλάσια τσέπη πλαστικό PCB
| Όνομα προϊόντων: | 3in1 ασύρματο πολυ μαξιλάρι τηλεφωνικών φορτιστών κυττάρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |

