Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
Συνήθειας ασφαλές 7.5W μαξιλάρι χρέωσης δέρματος ασύρματο για το κινητό τηλέφωνο
| Όνομα στοιχείων: | Γρήγορος ασφαλής QI PU ασύρματος φορτιστής δέρματος |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS+PU |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
διπλό ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης 5W 7.5W 10W OVP OCP φορητά 2 σε 1
| Υλικό: | Πλαστικό, PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*80*8.8mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Διπλή στάση 15W 10W Qi χρέωσης σπειρών πτυσσόμενη ασύρματη γρήγορος φορτιστής για το τηλέφωνο
| Όνομα στοιχείων: | 15w πτυσσόμενος ασύρματος τηλεφωνικός φορτιστής ταξιδιού |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V-12V/2A |
10W γρήγορα ασύρματη στάση χρέωσης
| Όνομα στοιχείων: | Ασφαλίστρου προσαρμοσμένος προϊόν φορτιστής επιχειρησιακών δώρων στοιχείων λογότυπων προωθητικός καθ |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
15W γρήγορα ασύρματη στάση χρέωσης μαγνητικά 3 σε 1 αποβάθρα σταθμών χρέωσης
| Όνομα προϊόντων: | Μαγνητικά 3 σε 1 ασύρματη αποβάθρα σταθμών χρέωσης φορτιστών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*135*133mm |
| Βάρος προϊόντων: | 282g |
Γρήγορη καθολική 15W διεπαφή εισαγωγής τύπων Γ φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματη
| Όνομα στοιχείων: | 15W γρήγορα ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
2 σε 1 Qi 15W πολυ λογότυπο συνήθειας μαξιλαριών φορτιστών λειτουργίας ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | 2 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης Qi 15W για Airpods 2/Pro |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180X80X8.8mm |
| Βάρος προϊόντος: | Μαύρο άσπρο |
Μαύρο πλαστικό 10W μαξιλάρι φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματο με το φλυτζάνι αναρρόφησης
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης με το φλυτζάνι αναρρόφησης για το ρολόι και το iPhone |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ70mm*8mm |
| Βάρος προϊόντων: | 69g |
3 σε 1 επικυρωμένο Qi ασύρματο φορτιστή υπολογιστών γραφείου για το SE σειράς ρολογιών της Apple
| Όνομα προϊόντων: | Qi-επικυρωμένο μαξιλάρι χρέωσης 15W ασύρματο για το ρολόι της Apple |
|---|---|
| Προϊόν N.W: | 113.4g |
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
Επίπεδο Magsafe ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης φορτιστών τύπων Γ συμβατό Iphone 13
| Όνομα προϊόντων: | Επίπεδο τηλέφωνο Magsafe ασύρματος φορτιστής συμβατό Iphone 13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ55.8*5.4mm |
| Βάρος προϊόντων: | 50g |

