Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ 10w qi fast wireless charging pad ] αγώνας 106 προϊόντα.
κάθετη πτυσσόμενη φορητή γρήγορη χρέωση φορτιστών 15W Qi ασύρματη ασύρματη
| Όνομα στοιχείων: | Δημοφιλής κάθετη πτυσσόμενη φορητή γρήγορη ασύρματη χρέωση 15W |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V-12V/2A |
Λογότυπο συνήθειας δεικτών των καθολικών ασύρματων φορτιστών πακέτων χρέωσης ταξιδιού οδηγήσεων μαξιλαριών
| Προϊόν: | Δείκτης των καθολικών ασύρματων φορτιστών οδηγήσεων μαξιλαριών με το λογότυπο συνήθειας |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 79 γρ |
| Λιμένας εισαγωγής: | Μικροϋπολογιστής |
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές QI 15W
| Όνομα προϊόντων: | Μαγνητική Ultra-Thin γρήγορη ασύρματη χρέωση Padr για το iPhone 13 υπέρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ55.8*5.4mm |
| Βάρος προϊόντων: | 50g |
Qi 3 πτυσσόμενη ασύρματη στάση χρέωσης επιτροπής χλόης In1 15W 2.5D για 3 συσκευές
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενη γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
| Μέγεθος: | 160*69*18.6mm |
Πτυσσόμενος ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου 18W QC3.0 για τη Apple IWatch
| Όνομα προϊόντων: | Μαγνητικά πτυσσόμενα 3 σε 1 γρήγορο ασύρματο σταθμό χρέωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 165*141.3*13mm |
| Βάρος προϊόντων: | 171g |
Διπλό λιμένων Qi 10W μαξιλάρι φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματο για Iphone Airpods
| Όνομα στοιχείων: | Διπλό Qi μαξιλάρι φορτιστών λιμένων κινητό ασύρματο |
|---|---|
| Υλικό: | PC.Plastic |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διπλός ασύρματος φορτιστής 10W |
Συνήθειας λογότυπων 10W Qi ασύρματος φορτιστών τηλεφωνικός φορτιστής σταθμών μαξιλαριών QC3.0 PD ασύρματος
| Όνομα προϊόντων: | Τείνοντας 10W Qi ασύρματος φορτιστών μαξιλαριών συνήθειας τηλεφωνικός φορτιστής σταθμών λογότυπων 20 |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PCB |
| Μέγεθος: | 26*82*81mm |
Πρότυπα Qi σταθμών χρέωσης γραφείων γρήγορα 188*88*11mm διπλά ασύρματα
| όνομα προϊόντων: | 15W γρήγορο διπλό μαξιλάρι σταθμών χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ABS.PC |
| Μέγεθος: | 188*88*11mm |
Πλαστικό Qi ξυπνητήρι 15W πτυσσόμενα 6mm φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενος ασύρματος υπολογιστής γραφείου σταθμών χρέωσης ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
Προσαρμοσμένο μαξιλάρι ποντικιών χρέωσης λογότυπων 10W ασύρματο με το υπόλοιπο καρπών
| Όνομα στοιχείων: | Προσαρμοσμένο μαξιλάρι ποντικιών χρέωσης λογότυπων ασύρματο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 270*200*7mm |
| Εισαγωγή: | 9V/1.67A, 5V/2A |

