Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Σιλικόνη ΑΝΩΤΑΤΟ 3A 100cm πολυ γρήγορο καλώδιο χρέωσης για αρρενωπά 3 σε 1
| όνομα προϊόντων: | πολυ καλώδιο χρέωσης σιλικόνης 100cm |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.ABS.Silicone |
| μήκος: | 1.00m |
Τηλεφωνικός κάτοχος για το αυτοκίνητο 10W/7.5W/5W που χρεώνει γρήγορα την αυτόματη δαπάνη εξαεριστήρων σφιγκτηρών για το iPhone
| Προϊόν: | 10W/7.5W/5W γρήγορα χρεώνοντας την αυτόματη δαπάνη εξαεριστήρων σφιγκτηρών για το iPhone |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστικό |
| Μέγεθος: | 13.5*7.2*10cm |
25W 4 στη 1 γρήγορη χρέωση φορτιστών Qi ασύρματη για AirPods IWatch
| Όνομα προϊόντων: | 2022 καυτή πώληση 25W 4 στη 1 γρήγορη χρέωση φορτιστών Qi ασύρματη για AirPods iWatch |
|---|---|
| Μέγεθος: | 198*93*107mm |
| Βάρος προϊόντων: | 188g |
Πολυσύνθετο 2.4A TPE 3 στα καλώδια 1 χρέωσης με 3 λιμένες τύπων
| όνομα προϊόντων: | Καλώδιο φορτιστών USB με 3 τύπους λιμένων |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.ABS.metal |
| μήκος: | 1m |
Εξελικτικό επίπεδο 3 σε 1 1.2m εισελκόμενο μικροϋπολογιστή USB καλωδίων χρέωσης σε USB
| Όνομα προϊόντων: | Επίπεδα 3 σε 1 εισελκόμενο καλώδιο χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρό ανοξείδωτο ABS χαλκού TPE |
| Μήκος: | 1.2M |
Νάυλον 4ft πολυ καλώδιο 3 χρέωσης USB σε 1 καθολικό σκοινί φορτιστών
| Όνομα προϊόντων: | νάυλον 3 καλωδίων χρέωσης 4ft πολυ USB σε 1 |
|---|---|
| Υλικό: | TPE, καθαρός χαλκός. Κράμα αργιλίου |
| Μήκος: | 100cm+20cm |
QC3.0 φορητά μαγνητικά ασύρματα ABS φορτιστών 205KHZ για Iwatch
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη χρέωση Usb μαγνητικός ασύρματος φορτιστής για Iwatch |
|---|---|
| Μέγεθος: | 63*38*13mm |
| Υλικό: | ABS+PCB |
Το OD 3.5mm 3 σε 1 καθολικό καλώδιο χρέωσης Usb πολυ καρφίτσα κλειδώνει το σχέδιο αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | Βασική αλυσίδα 3 σε 1 καλώδιο χρέωσης Usb |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.Pure χαλκός. ύφασμα |
| Μήκος: | 0.15M |
Εισελκόμενο πολλαπλάσιο OD 3.5mm καθολικό λογότυπο συνήθειας καλωδίων χρέωσης
| όνομα προϊόντων: | Πολλαπλάσιο καλώδιο φορτιστών χρέωσης 3in1 USB |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας TPE.Pure copper.ABS.Stainless |
| μήκος: | 1m |
Μήκος 30cm εισελκόμενη βασική αλυσίδα 3 ABS TPE καλωδίων αστραπής σε 1
| όνομα προϊόντων: | Βασικό καλώδιο Usb αλυσίδων εισελκόμενο |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.Pure copper.ABS |
| μήκος: | 30cm |

