Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Καθαρός τύπος Γ 3 μικροϋπολογιστών καλωδίων χρέωσης USB χαλκού ανώτατος 2.4A γρήγορος σε 1
| όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενο γρήγορο καλώδιο φορτιστών χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | TPE. Καθαρός χαλκός. ABS |
| μήκος: | 120cm |
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB ABS TPE
| όνομα προϊόντων: | 3 εισελκόμενο γρήγορο καλώδιο χρέωσης In1 Usb |
|---|---|
| Υλικό: | TPE. Καθαρός χαλκός. ABS. Ανοξείδωτο |
| μήκος: | 100cm |
Πλεγμένα νάυλον καλώδια γρήγορα χρέωσης USB 5A 3.5mm πολυσύνθετα
| Όνομα προϊόντων: | Πλεγμένο νάυλον 5A 3--1 γρήγορο καλώδιο χρέωσης Usb |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.Pure χαλκός. Νάυλον |
| Μήκος: | 1.2M |
Πολυ καθολικό ροζ καλωδίων γρήγορα χρέωσης USB OD 3.5mm κιτρινοπράσινο
| όνομα προϊόντων: | Καθολικό πολυ γρήγορο καλώδιο χρέωσης |
|---|---|
| OD: | 3.5mm |
| μήκος: | 1.2M |
Μετάξι ψαριών που υφαίνει τα γρήγορα καλώδια χρέωσης USB 5A όλα σε ένα για Huawei
| Όνομα προϊόντων: | 5A έξοχο γρήγορο καλώδιο χρέωσης για Huawei |
|---|---|
| Υλικό: | TPE, καθαρός χαλκός. Κράμα αργιλίου |
| Μήκος: | 100cm+20cm |
Μήκος 3m πλεγμένη νάυλον αστραπή καλωδίων γρήγορα χρέωσης USB 10ft OD 5mm
| όνομα προϊόντων: | 3 σε 1 πλεγμένο νάυλον καλώδιο Usb |
|---|---|
| Υλικό: | Νάυλον, TPE, καθαρός χαλκός, ABS |
| μήκος: | 3m |
2 1 στα 90cm γρήγορα καλώδια χρέωσης USB εισελκόμενο λογότυπο συνήθειας καλωδίων στοιχείων
| όνομα προϊόντων: | 2 σε 1 εισελκόμενο καλώδιο usb |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας TPE.Pure copper.ABS.Stainless |
| μήκος: | 90CM |
Μήκος 120cm γρήγορος συνδετήρας της Shell μετάλλων καλωδίων χρέωσης USB 3A
| Όνομα προϊόντων: | Εξαιρετική ποιότητα 3 σε 1 γρήγορο καλώδιο χρέωσης 3A |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας χαλκού. /ABS. /Stainless TPE. /Pure |
| Μήκος: | 120cm |
Εισελκόμενα 3.28ft γρήγορα καλώδια 3 χρέωσης USB ταξιδιού σε 1 για τη
| Όνομα προϊόντων: | 3--1 γρήγορη γραμμή στοιχείων μικροϋπολογιστών τύπων γ Usb καλωδίων χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.ABS και σιλικόνη |
| Μήκος: | 100cm/3.28Ft |
καλώδια χρέωσης USB 1.15m γρήγορα
| όνομα προϊόντων: | 3 σε 1 μικρό οδηγημένο καλώδιο χρέωσης νύχτας ελαφρύ γρήγορο |
|---|---|
| Υλικό: | Νάυλον, TPE, καθαρός χαλκός, ABS, που οδηγούνται, PCB |
| μήκος: | 3.5Ft/1.15m |

