Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
10W ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής στο γραφείο
| Όνομα προϊόντων: | Τρύπα στον ασύρματο φορτιστή γραφείων QI για το iPhone |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ70*50mm |
COem κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών για έξυπνο Iphone
| Όνομα προϊόντων: | Κάτω από το γραφείο 10w 3 σε 1 ασύρματο μαξιλάρι φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+ PC |
| Μέγεθος: | φ70*50mm |
15W πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
| Όνομα προϊόντων: | Πιό δροσερός μαγνητικός ασύρματος φορτιστής θερμαντικών σωμάτων 15W |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ59*19.5mm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Πιό δροσερό θερμαντικό σώμα |
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας με το λαμπτήρα ρολογιών
| Όνομα στοιχείων: | Οδηγημένος ξυπνητήρι λαμπτήρας επιτραπέζιων πλευρών γραφείων νύχτας με τον ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | PC/ABS |
| Εισαγωγή: | 9V-2A |
4 σε έναν ασύρματο μαγικό φορτιστών οδηγημένο Qi ασύρματο φορτιστή χρονικής επίδειξης νύχτας ελαφρύ για το ρολόι της Apple
| Όνομα προϊόντων: | 4 σε έναν ασύρματο μαγικό φορτιστών οδηγημένο Qi ασύρματο φορτιστή χρονικής επίδειξης νύχτας ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
7.5W πολυ ασύρματος φορτιστής πυκνά 4.5mm Qi Magsafe λειτουργίας για Iphone Iwatch
| Όνομα προϊόντων: | Νέο ξυπνητήρι άφιξης που διπλώνει 4 σε 1 ασύρματο πολυ φορτιστή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
Τείνοντας προϊόντα 2022 νέες αφίξεις φορητές διπλώνοντας 15 Watt 3 σε 1 διαφανή ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | 2022 νέες αφίξεις φορητές διπλώνοντας 15 Watt 3 σε 1 διαφανή ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, γυαλί, ύφασμα |
| Μέγεθος: | 27*82*81mm |
Διαφανής φορητός διπλώνοντας μαγνητικός Qi ασύρματος τηλεφωνικός φορτιστής υφάσματος 15W για Iphone 14 ο υπέρ Max
| Όνομα προϊόντων: | Διαφανής φορητός διπλώνοντας μαγνητικός Qi ασύρματος τηλεφωνικός φορτιστής υφάσματος 15W |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, γυαλί, ύφασμα |
| Μέγεθος: | 27*82*81mm |
Οι περισσότεροι πωλώντας πολλών χρήσεων φορτιστές 3 προϊόντων σε 1 διπλώνοντας μαγνητικό ασύρματο φορτιστή για Iphone 14
| Όνομα προϊόντων: | Οι περισσότεροι πωλώντας πολλών χρήσεων φορτιστές 3 προϊόντων σε 1 διπλώνοντας μαγνητικό ασύρματο φο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, γυαλί, ύφασμα |
| Μέγεθος: | 27*82*81mm |

