Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Στάση χρέωσης Qi γρήγορα ασύρματη
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη δαπανών Qi στάση χρέωσης φορτιστών ασύρματη για τη |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 165*141.3*13mm |
| Βάρος προϊόντων: | 171g |
15W γρήγορη δαπάνη 4 στη 1 ελαφριά ασύρματη χρέωση 4In1 διάθεσης λαμπτήρων ασύρματος φορτιστής με το ξυπνητήρι
| Όνομα προϊόντων: | 15W γρήγορη δαπάνη 4 στη 1 ελαφριά ασύρματη χρέωση 4In1 διάθεσης λαμπτήρων ασύρματος φορτιστής με το |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
3A ανώτατο ρεύμα 1.2m εισελκόμενο καλώδιο 3 επέκτασης USB σε 1 πολυ λιμένα
| όνομα προϊόντων: | 3A 3 γρήγορος συνδετήρας σκοινιού φορτιστών in1 |
|---|---|
| Υλικό: | TPE.ABS |
| μήκος: | 1.20m |
3 στο εισελκόμενο υλικό σιλικόνης ABS καλωδίων TPE στοιχείων 1 υψηλής ταχύτητας
| Όνομα προϊόντων: | 3 In1 Usb εισελκόμενο στοιχείων καλώδιο χρέωσης ταχύτητας καλωδίων γρήγορο |
|---|---|
| Υλικό: | TPE/ABS/Silicone |
| Μήκος: | 1.00m |
PU 9V 2A ABS ασύρματος φορτιστής 7.5W μαξιλαριών ποντικιών με τους γρήγορους λιμένες USB
| όνομα προϊόντων: | Χαλί ποντικιών με τους λιμένες χρέωσης usb-C/A 7.5W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 300*220*8 (χιλ.) |
| Βάρος προϊόντων: | 185g |
QC3.0 ασύρματη τράπεζα PD δύναμης χρέωσης τύπων Γ 26800mah γρήγορος φορτιστής
| Στοιχείο: | Τράπεζα δύναμης QC3.0 τύπος-γ PD |
|---|---|
| Υλικό: | Allloy |
| Μέγεθος: | 181.5*80*22mm |
15W γρήγορα ασύρματη στάση χρέωσης με το φως ανεμιστήρων
| Όνομα στοιχείων: | Γρήγορα ασύρματη στάση σταθμών αποβαθρών χρέωσης πολυ ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V2A -3A |
Φορητό μίνι Usb μαγνητικό ασύρματο ύφος αλυσίδων φορτιστών βασικό για Iwatch
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό μίνι Usb μαγνητικό ασύρματο ύφος αλυσίδων φορτιστών βασικό για Iwatch |
|---|---|
| Μέγεθος: | 71*34*12.mm |
| Υλικό: | ABS |
Qi 3 πτυσσόμενη ασύρματη στάση χρέωσης επιτροπής χλόης In1 15W 2.5D για 3 συσκευές
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενη γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
| Μέγεθος: | 160*69*18.6mm |
Ασύρματο καθολικό 68*16*135mm τράπεζας δύναμης χρέωσης Qi 10000mah
| Στοιχείο: | Φορητός φορτιστής 10000mah τράπεζας δύναμης |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστικό |
| Μέγεθος: | 68*16*135mm |

