Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Γρήγορο 15w 5 In1 πολυ μαγνητική στάση Qi φορτιστών λειτουργίας ασύρματη
| Όνομα προϊόντων: | 5in1 15w γρήγορος ασύρματος φορτιστής στάσεων δαπανών qi μαγνητικός για το iphone 12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17.5*12*8.5mm |
| Προϊόν N.W: | 196g |
15W γρήγορη φόρτιση αναδιπλούμενο ασύρματο σταθμό φόρτισης συμβατό με iPhone 15 14 13 12
| Λογότυπο: | Προσαρμοσμένο ένα χρώμα / πλήρη χρώματα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 5V/2A, 9V/1.67A |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Γρήγορος πτυσσόμενος ασύρματος 10W OCP κάτοχος τηλεφωνικών στάσεων φορτιστών υπολογιστών γραφείου
| όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενος κάτοχος στάσεων μαξιλαριών καθρεφτών χρεώνοντας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο alloy.PC.Pmma |
| Μέγεθος: | 173mm (Φ) 12.3mm (Χ) |
Πλαστικό Qi ξυπνητήρι 15W πτυσσόμενα 6mm φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενος ασύρματος υπολογιστής γραφείου σταθμών χρέωσης ασύρματος φορτιστής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
3 σε 1 γρήγορη δαπάνη φορτιστών αυτοκινήτων 15w μαγνητική ασύρματη για Iphone 12
| Προϊόν: | 3 σε 1 γρήγορο μαγνητικό ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή δαπανών για το τηλέφωνο Ι |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 294g |
| Λιμένας εισαγωγής: | Τύπος Γ |
γρήγορος υπολογιστής γραφείου τηλεφωνικών στάσεων 10w Qi ασύρματος φορτιστής προωθητικό δώρο
| Όνομα στοιχείων: | Ασφαλίστρου προσαρμοσμένος προϊόν φορτιστής επιχειρησιακών δώρων στοιχείων λογότυπων προωθητικός καθ |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Σκάστε επάνω τον ασύρματο φορτιστή 10W Qi που χτίζεται στα έπιπλα γραφείων με USB
| Όνομα προϊόντων: | Ασύρματος φορτιστής επίπλων USB ενσωματωμένος |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Μέγεθος: | φ96*31mm |
5 σε 1 ασύρματο φορτιστή συνήθειας 15w
| Όνομα στοιχείων: | 15w γρήγορος σταθμός φορτιστών φορτιστών ασύρματος |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V2A -3A |
Γρήγορος ασύρματος φορτιστής πλαισίων εικόνων 7.5W 10W ευρέως συμβατός
| Όνομα στοιχείων: | Ασύρματο πλαίσιο φωτογραφιών φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 5V/2A, 9V/2A |
Συμβατός χονδρικός πτυσσόμενος σταθμός στάσεων χρέωσης πολυσύνθετα πτυσσόμενα 4 σε 1 ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | Αναδιπλούμενος σταθμός φόρτισης Πολυλειτουργικός αναδιπλούμενος ασύρματος φορτιστής 4 σε 1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18,5*13,5*1,6εκ |
| Βάρος προϊόντων: | 188g |

