Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Φορητός γρήγορος ασύρματος σταθμός τρία φορτιστών σε μια στάση χρέωσης
| Όνομα προϊόντων: | Τρεις--μια γρήγορη ασύρματη στάση φορτιστών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 179*95*134mm |
| Βάρος προϊόντων: | 230g |
Πτυσσόμενη ασύρματη στάση χρέωσης OCP OVP OTP για IWatch AirPods
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενη γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης για το iPhone |
|---|---|
| Υλικό: | Acrylic+PCB |
| Μέγεθος: | 160*69*18.6mm |
5200mAh ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης για IWatch
| Όνομα MPPProduct: | powerbank ασύρματη επανακαταλογηστέα φόρτιση μπαταριών για το iWatch |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα ABS + αργιλίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 120*43*31mm |
Πρότυπα Qi σταθμών χρέωσης γραφείων γρήγορα 188*88*11mm διπλά ασύρματα
| όνομα προϊόντων: | 15W γρήγορο διπλό μαξιλάρι σταθμών χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ABS.PC |
| Μέγεθος: | 188*88*11mm |
Γρήγορη μαγνητική χρέωση 2W ασύρματος έξυπνος φορτιστής ρολογιών βασική αλυσίδα για τη Apple Iwtach
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορο μαγνητικό ρολόι χρέωσης ασύρματος φορτιστής βασική αλυσίδα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 71*34*12.mm |
| Υλικό: | ABS |
Απόσταση 5mm γρήγορα ασύρματη τηλεφωνική στάση κραμάτων ψευδάργυρου στάσεων χρέωσης
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα πλαστικού + ψευδάργυρου |
| Μέγεθος: | 17.5*12*8.5mm |
διπλό ασύρματο μαξιλάρι χρέωσης 5W 7.5W 10W OVP OCP φορητά 2 σε 1
| Υλικό: | Πλαστικό, PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*80*8.8mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |
Ασύρματος φορτιστής OCP 15W πυκνά 52mm Qi Magsafe πτυσσόμενος γρήγορος
| Όνομα προϊόντων: | 4 σε 1 ασύρματο ρολόι φορτιστών με το ξυπνητήρι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
Μίνι ασύρματος φορτιστής μπαταριών τράπεζας δύναμης φορτιστών ταξιδιού 5200mAh για το ρολόι της Apple
| Στοιχείο: | Ασύρματος φορτιστής μπαταριών τράπεζας δύναμης φορτιστών ταξιδιού για το ρολόι της Apple |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα ABS + αργιλίου |
| Μέγεθος: | 120*43*31mm |
πτυσσόμενη ασύρματη αποβάθρα χρέωσης ξυπνητηριών σταθμών 275g φορτιστών 15W Qi
| Όνομα προϊόντων: | 4 σε 1 ασύρματη αποβάθρα χρέωσης σταθμών φορτιστών ξυπνητηριών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |

