Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Πολλών χρήσεων ασύρματος φορτιστής συνήθειας ABS PC με το ξυπνητήρι
| Όνομα στοιχείων: | Λαμπτήρας Qi επιτραπέζιων γραφείων γρήγορα που χρεώνει τον ασύρματο φορτιστή με το ξυπνητήρι |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| Εισαγωγή: | 9V/2A |
Πτυσσόμενος ασύρματος σταθμός φορτιστών σταθμών 15W PD QC3.0 QI αποβαθρών φορτιστών
| Όνομα προϊόντων: | 3 σε 1 γρήγορο σταθμό φορτιστών χρέωσης QI 15W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
Μίνι τράπεζα δύναμης πολυμερών φορητή ασύρματη φορτιστών 5200mah λι για το iWatch
| Στοιχείο: | Φορητή ασύρματη τράπεζα δύναμης φορτιστών 5200mah για το iWatch |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα ABS + αργιλίου |
| Μέγεθος: | 120*43*31mm |
Ο υπολογιστής γραφείου ABS PC ενσωμάτωσε την ασύρματη τοποθετημένη φορτιστής διαστημική αποταμίευση
| Όνομα προϊόντων: | Ο πίνακας γύρω από τη διαστημική αποταμίευση τοποθέτησε το γρήγορο ασύρματο φορτιστή |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Μέγεθος: | φ96*31mm |
15W φορητός ανεμιστήρας 205KHz σταθμών φορτιστών γραφείων ασύρματος για τη
| Όνομα στοιχείων: | 5 σε 1 15 W πολλών χρήσεων γρήγορο σταθμό φορτιστών γραφείων ασύρματο με το λαμπτήρα και τον ανεμιστ |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| ΕΙΣΑΓΩΓΗ: | 9V2A -3A |
5W 7.5W 10W 15W διευθετήσιμοι 0 έως 90 βαθμοί φορτιστών υπολογιστών γραφείου ασύρματοι
| Όνομα στοιχείων: | Ασύρματη στάση 0 χρέωσης έως 90 βαθμοί διευθετήσιμο |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος-γ |
Υπολογιστής γραφείου 4 σε 1 15W πολυ ελαφρύ σταθμό νύχτας φορτιστών λειτουργίας ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | 15 W 4 σε 1 πολλαπλών λειτουργιών γρήγορης ασύρματης φόρτισης Μικρός σταθμός νυχτερινού φωτός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 166,8Χ120,5Χ108,5 |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
N65 ζωηρόχρωμος οδηγημένος λαμπτήρας 3 ξυπνητηριών σε 1 ασύρματο λαμπτήρα στάσεων και γραφείων φορτιστών για Iphone
| Όνομα προϊόντων: | N65 ζωηρόχρωμος οδηγημένος λαμπτήρας 3 ξυπνητηριών σε 1 ασύρματη στάση φορτιστών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
Γκρίζα πτυσσόμενα δώρα 300*220*6.5mm μαξιλαριών ποντικιών φορτιστών 10W ασύρματα
| όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενο μαξιλάρι ποντικιών φορτιστών υφασμάτων ασύρματο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα |
| Μέγεθος: | 300*220*6.5mm ή συνήθεια |
3 σε 1 οδηγημένο ρολόι ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή Qi 15W επίδειξης με το συναγερμό λαμπτήρων και ρολογιών
| Όνομα προϊόντων: | 3 σε 1 οδηγημένο ρολόι ασύρματο τηλεφωνικό φορτιστή Qi 15W επίδειξης με το συναγερμό λαμπτήρων και ρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |

