Όλα τα Προϊόντα
-
Το αυτοκίνητο τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή
-
Ασύρματος φορτιστής υπολογιστών γραφείου
-
Ασύρματος φορτιστής μαξιλαριών ποντικιών
-
Γρήγορη ασύρματη στάση χρέωσης
-
Πολυ ασύρματος φορτιστής λειτουργίας
-
Ασύρματη τράπεζα δύναμης χρέωσης
-
Ασύρματος σταθμός φορτιστών
-
Φορητοί ασύρματοι φορτιστές
-
Μαξιλάρια ποντικιών συνήθειας
-
Ασύρματος φορτιστής ξυπνητηριών
-
Ασύρματος φορτιστής λαμπτήρων
-
Ενσωματωμένος ασύρματος φορτιστής
-
Γρήγορα καλώδια χρέωσης USB
λέξεις-κλειδιά [ fast charging usb cables ] αγώνας 109 προϊόντα.
Ο μαύρος προστασίας ασύρματος λαμπτήρας 3 νύχτας επιτραπέζιων γραφείων ρολογιών φορτιστών σύγχρονος ψηφιακός σε 1 οδήγησε το λαμπτήρα γραφείων με τον ασύρματο φορτιστή
| Όνομα προϊόντων: | Μαύρος προστασίας ασύρματος λαμπτήρας νύχτας επιτραπέζιων γραφείων ρολογιών φορτιστών σύγχρονος ψηφι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
3 σε 1 δευτερεύον φως λαμπτήρων Desklamp κρεβατιών ξυπνητηριών με τον ασύρματο σταθμό τηλεφωνικών φορτιστών για Iphone
| Όνομα προϊόντων: | 5 σε 1 ψηφιακό γραφείων λαμπτήρων ασύρματο φορτιστή ξυπνητηριών νύχτας ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*150*118mm |
| Βάρος προϊόντων: | 378g |
110KHz πολλών χρήσεων ασύρματα ABS 9V 2A PC στάσεων φορτιστών με τον ανεμιστήρα
| Όνομα στοιχείων: | 15W 5 σε 1 πολλών χρήσεων ασύρματο σταθμό αποβαθρών φορτιστών |
|---|---|
| Υλικό: | PC+ABS |
| ΕΙΣΑΓΩΓΗ: | 9V2A -3A |
5W Qi τυποποιημένο PMMA δώρο φορτιστών κρυστάλλου ασύρματο με το φως των οδηγήσεων
| Όνομα στοιχείων: | Ελαφριά κινητή τηλεφωνική ασύρματη χρέωση οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-25working ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Ακρυλικός κάτοχος φορτιστών καθρεφτών 15W μαγνητικός ασύρματος για Iphone 12 13
| Όνομα προϊόντων: | Πτυσσόμενα 3 σε 1 λευκό κάτοχο φορτιστών μαγνητών ασύρματο μαγνητικό για έξυπνο Iphone 12 13 |
|---|---|
| Materia: | Ψεκασμός πετρελαίου + ακρυλικός καθρέφτης |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, λευκός |
πλαστικό επιμεταλλώνοντας με ηλεκτρόλυση ξυπνητήρι πυκνά 4.5mm φορτιστών 6mm διπλώνοντας ασύρματο
| Όνομα προϊόντων: | 4 σε 1 ασύρματο φορτιστή ξυπνητηριών για Iwatch και Iphone 13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*146*14mm |
| Υλικό: | Πλαστικό + PCB |
Ο έξυπνος αισθητήρας 110 αυτοκίνητο KHZ τοποθετεί τον ασύρματο φορτιστή για Iphone 12 ο υπέρ Max
| Όνομα στοιχείων: | Απλός ασύρματος φορτιστής αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | Τύπος Γ |
Τηλεφωνική στάση QI 10W ασύρματη βαρύτητα φορτιστών αυτόματη στερέωση για το αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Τηλεφωνική στάση εξαεριστήρων αυτόματος-στερέωσης βαρύτητας για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστικό |
| Μέγεθος: | 13.5*7.2*10cm |
Μαγνητική ασύρματη στάση φορτιστών τύπων Γ 15W για Iphone 12 υπέρ μίνι
| Όνομα στοιχείων: | Μαγνητικός ασύρματος φορτιστής τύπων Γ με τη στάση |
|---|---|
| Υλικό: | PC.ABS |
| Διεπαφή εισαγωγής: | TYPEC |
μικρό ασύρματο δώρο φορτιστών 10W 15W OVP OCP για τη και Iphone
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου. Μετριασμένο glass.PC |
|---|---|
| Μέγεθος: | φ97*6.5mm |
| Τύπος: | Ηλεκτρικός |

